Služby

Internetové pripojenie

Poskytovanie profesionálneho internetového pripojenia v Poprade a okolí pre firmených zákazníkov a domacnosti za bezkonkurenčné ceny.

Návrh počítačových sietí

Pri návrhu počítačových sietí pripstupujeme k zákazníkovi a k jeho požiadavkam vždy individuálne a so zreteľom na jeho potreby implementácie technológie do nového prostredia.

Realizácia počítačových sietí

Pri realizácií nových počítačových sietí sa držíme najnovších trendov s použitím kvalitných materiálov vždy k plnej spokojnosti zákazníka.

Správa počitačových sietí

Služba správy počítačových sietí je poskytovaná vždy podľa potrieb zákazníka a poskytuje komplexný prehlad o aktuálnom stave siete ako aj o možných bezpečnostných rizikách. .

Budovanie bezdrôtových spojov

Vytvorenie bezdrôtových spojov vo voľnom alebo licencovanom pásme pre prepojenie zákazníckych datových sietí, pobočiek alebo obchodných priestorov.

Zváranie optických vedení

Optické vedenia sa v poslednom období dostali do všetkých oblastí aplikácií. Popri realizácií počítačových sietí poskytujeme službu profesionálneho zvárania optických vedení.

Správa serverov

Nechajte správu Vaších serverov profesionálom, ktorí zabezpečia ich bezproblemový chod a riešenie problémov ešte predtým, než ich budete mať možnosť vôbec spozorovať.

Konzultácie v oblasti IT

Vďaka bohatým skúsenostiam a kvalifikovaných pracovníkom v oblasti informačných techológií poskytujeme zákazníkom možnosť konzultácií s možnosťou návrhu komplexného riešenia.